Вибачте за незручності, у зв'язку з реконструкцією ТРЦ "Чайка" ігрова кімната тимчасово не працює.
За місяць до відкриття ми повідомимо про нашу нову адресу.
 
Як нас знайти

Дитяча ігрова кімната “ТиГРА” знаходиться на третьому поверсі торгово-розважального комплексу “Чайка”, за адресою: Рівне, вул. Гагаріна, 16 (приміщення Fashion Cafe)

 

ПРАЦЮЄМО: з 10:00 до 21:00     063-068-86-89


Про нас
Головна
Правила кімнати
Наші ціни
Відгуки про кімнату
Контакт
Розваги та послуги
Гірка-батут
Лабіринт
Автосимулятори
Святкування

Випадкове фото
gr2.jpg
 
Святкування

Дні народження - це щасливий час в житті кожного з нас. Але особливо важливий цей день для дитини. Для неї - це свято радості, веселощів, моря добрих слів, чудових подарунків і щасливих спогадів! Кожна дитина з нетерпінням і хвилюванням чекає свого Дня нарождення. В її планах - запросити на свято своїх найкращих друзів, погратися з ними, весело провести час, зробити якомога цікавішим перебування гостей.

Для того, щоб це свято надовго збереглось у пам'яті дитини, залишило тільки самі радісні спогади, - зробіть свято для дитини і всіх гостей яскравим, цікавим і оригінальним! Ігрова кімнта "ТиГРА" із задоволенням допоможе вам у цьому.

Пропонуємо послугу замовлення організації святкування дитячих подій, будь то день народження, день ангела, зустріч із найкращими друзями. Ви можете самі вирішити, яке меню буде до вподоби дітлахам, а ми зі своєї сторони допоможемо підвищити настрій витівками клоуна та замовленнями в кафе.

А цілий зал безпечної та цікавої ігрової кімнати "ТиГРА" у розпорядженні іменинника та його друзів створить просто вибух емоцій і незабутніх вражень! До того ж, зручне розташування ігрової кімнати в приміщенні кафе "Fashion Cafe" дасть змогу накрити столи прямо біля ігрового майданчика. Це зручно також для батьків, які хотіли б бути присутніми на святкуванні і спостерігати за іграми дітлахів.

 

Дитяча кімната ТиГра

РОЗЦІНКИ НА СВЯТКУВАННЯ ДНІВ НАРОДЖЕНЬ

У будні дні - 30 грн /ос. за вхід

У вихідні та святкові дні - 40 грн/ос. за вхід

Іменинник - безкоштовно!

 
© 2018 ТиГРА. Дитяча ігрова кімната.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.