Вибачте за незручності, у зв'язку з реконструкцією ТРЦ "Чайка" ігрова кімната тимчасово не працює.
За місяць до відкриття ми повідомимо про нашу нову адресу.
 
Як нас знайти

Дитяча ігрова кімната “ТиГРА” знаходиться на третьому поверсі торгово-розважального комплексу “Чайка”, за адресою: Рівне, вул. Гагаріна, 16 (приміщення Fashion Cafe)

 

ПРАЦЮЄМО: з 10:00 до 21:00     063-068-86-89


Про нас
Головна
Правила кімнати
Наші ціни
Відгуки про кімнату
Контакт
Розваги та послуги
Гірка-батут
Лабіринт
Автосимулятори
Святкування

Випадкове фото
gr4.jpg
 
Автосимулятори

Ігрова дитяча кімната ТиГРА.Автосимулятори Не думаю, що назви цих топових автосимуляторів можуть комусь нічого не сказати. Вони не сходять з перших місць популярності кілька років. Ви тільки уявіть: всі геймери планети хоч по разу, але проїхались по складним трасам міських вулиць! Слава назавжди залишила цю гру в серцях прихильників. Змінювалися траси, машини, умови, але незмінним залишався дух перегонів, дух змагання, відчуття того, що ти сидиш у сталевому коні, з-під капоту якого рветься назовні міць ракети!

Всі ці відчуття можна отримати з набагатобільшим ефектом тоді, коли тиснеш не на кнопки комп'ютера, а на реальні педалі, коли крутиш реальний штурвал, коли сидиш у специфічному кріслі гоночного автомобіля. Ігрові автомати - автосимулятори , що розташовані у нашій ігровій кімнаті "ТиГРА", - ось що вам треба! Сядьте за кермо, влаштуйтеся зручніше, завантажте трасу, і.... ми не будемо дуже здивовані, якщо під кінець перегонів штурвал виявиться відірваним у вас в руках. Правда за ремонт доведеться заплатити... :)

 
© 2018 ТиГРА. Дитяча ігрова кімната.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.